LET'S DESIGN

DLACZEGO MY

• każdego klienta traktujemy indywidualnie

• zapewniamy miłą i kompleksową obsługę

• tworzymy nowoczesne i ciekawe projekty

• dbamy o ekologię i oszczędność

• łączymy spojrzenie kobiety i mężczyzny

Bardzo profesjonalna współpraca, wiele możliwości i propozycji dla wyboru ostatecznej koncepcji aranżacji, ogromna doza cierpliwości dla wybrednego - marudnego klienta. Bardzo dobry kontakt - umożliwiony na wszystkich możliwych "kanałach". Po zakończeniu oficjalnej współpracy nadal kontakt i porady grzecznościowe, oparte na bardzo dużym zapleczu informacyjnym. Bardzo dziękuję za super - współpracę i szczerz polecam innym potrzebującym !!!

Alicja Słodowicz

Z wielką przyjemnością mogę udzielić pozytywnej rekomendacji pani Marii Wiśniewskiej. Współpracę nawiązaliśmy we wrześniu 2012 r. W relatywnie krótkim czasie pani Marii udało się wykonać projekt wnętrza mieszkania. Na powierzchni 45 m2 zaprojektowała salon, kuchnię i łazienkę, a następnie z najdrobniejszymi szczegółami zajęła się aranżacją tychże pomieszczeń.

Uzyskany efekt jest najlepszym świadectwem profesjonalizmu p. Marii Wiśniewskiej. Dlatego z pełnym przekonaniem wystawiam jej zasłużone referencje. Jestem przekonany, że p. Maria Wiśniewska jest osobą, która sprosta wielu wyzwaniom i spełni oczekiwania najbardziej wymagającego odbiorcy.

Michał Mamos

 

Zapraszamy na niezobowiązujące spotkanie wstępne podczas którego będziemy mogli omówić zakres planowanych prac, doradzić możliwe rozwiązania oraz porozmawiać o wszelkich szczegółach.

CO OFERUJEMY

Zakres naszego działania to kompleksowe projektowanie wnętrz prywatnych oraz komercyjnych. Zajmujemy się zarówno całymi lokalami, jak i projektami pojedynczych pomieszczeń.

KILKA SŁÓW O NAS

Zarówno w życiu prywatnym, jak i w pracy, kierujemy się zasadą „less is more” architekta Miesa van der Rohe. W naszych projektach stawiamy na prostotę i funkcjonalność, równocześnie dbając o aspekt ekologiczny. Uważamy, że design powinien być wyrazisty, ale nie może przytłaczać. Naszym celem jest tworzenie czystych, estetycznych projektów – inspirujących oraz pozostawiających dużo przestrzeni dla myśli i uczuć. Kreując nasze wizje poszukujemy ciekawych kompozycji oraz niebanalnych rozwiązań. Zaangażowanie w świat nowoczesnego designu oraz śledzenie nowości technologicznych pomaga nam tworzyć rozwiązania oryginalne i ponadczasowe.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Jeśli powyższe idee są Ci bliskie – skontaktuj się z nami. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania :)