MIRAI STUDIO – DLA DEWELOPERÓW

  Projekt wnętrza i fotorealistyczna wizualizacja 3D

Zdecydowaną większość z nas stanowią wzrokowcy, a to oznacza, że kupujemy przede wszystkim oczami. Dlatego też jednym z najważniejszych elementów reklamy są dobre zdjęcia. Co jednak zrobić kiedy wykonanie odpowiednich zdjęć jest zwyczajnie niemożliwe? Oferta sprzedaży obejmuje mieszkania surowe, w stanie deweloperskim lub zachęca do kupna pomieszczeń w budynku dopiero powstającym. Jak w takiej sytuacji zachęcić klienta do zakupy właśnie naszej nieruchomości?

Proponujemy przygotowanie projektu wnętrza w formie fotorealistycznej wizualizacji komputerowej, dzięki której klient oprócz standardowych i często mało dla niego czytelnych rzutów pomieszczeń, ma możliwość zobaczyć propozycję w pełni urządzonego mieszkania.

Wzbogacenie oferty sprzedaży nieruchomości o przykładowe wizualizacje wnętrz pozwoli wyróżnić ofertę spośród wielu innych oraz zainteresować i przyciągnąć potencjalnych klientów.

 

  Wirtualny spacer 3D

W erze multimediów statyczne zdjęcia i wizualizacje powoli przestają być wystarczające. Wirtualny spacer to idealna propozycja dla wymagających. Teraz potencjalny klient może zobaczyć znacznie więcej – obrócić się w dowolną stronę, spojrzeć do góry i w dół, poczuć się jakby stał we wnętrzu oglądanego pomieszczenia. Taka forma prezentacji w jeszcze lepszy sposób pozwoli mu nabrać wyobrażenia o tym, jak może wyglądać oglądane przez niego mieszkanie lub inne wnętrze.

 

  Projekty mieszkań pokazowych

W stosunku do ceny całego mieszkania projekt wnętrza stanowi niewielką kwotę, a dla potencjalnego klienta może być czynnikiem decydującym o zakupie danej nieruchomości.

Przygotowywanie przez deweloperów mieszkań pokazowych jest obecnie jedną z najefektywniejszych form sprzedaży w budownictwie mieszkaniowym. Proponujemy wykonanie projektu jednego lub kilku wnętrz w budynku. Takie wzorcowo wykończone i umeblowane mieszkanie lub dom często może być również sprzedane po cenie uwzględniającej nakłady poniesione przez dewelopera.

 

  Projekty wnętrz dla klientów

W czasach gdy sprzedaż mieszkań staje się coraz trudniejsza, proponujemy deweloperom wzbogacenie oferty o wykonanie indywidualnego projektu wnętrza na koszt firmy.

Taka ekskluzywna usługa będzie dla klienta niezwykle atrakcyjna – nie będzie on musiał tracić czasu na urządzanie wnętrza we własnych zakresie lub szukanie odpowiedniego projektanta. Pomożemy mu nie tylko dobrze zagospodarować przestrzeń, ale także dobrać kolorystykę, elementy wykończeniowe oraz wyposażenie.

 

Cena każdej usługi zależy od wielu czynników i ustalana jest indywidualnie. W celu uzyskania dokładniejszych informacji odnośnie powyższej oferty prosimy o kontakt.